Hakkımızda

Hüseyin Arabasüren - Özel Gelisim Ltd. Sti. Müdürü (Sosyal Hizmet Uzm.)

Öncelikle herkese selamlarimi sunuyorum
Eger daha önce bizleri ve kurumlarimizi tanidiysaniz veya ismini duyduysaniz fakat ne oldugunu, nasil bir kurum oldugunu ve ihtiyaç sahiplerine nasil hizmet verdigini tam olarak bilmiyorsaniz bu sitedeki amacimiz sizlerle tanismak ve sizlere kurumlarimizi tanitmak olacaktir.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumuna bagli iken ismi Gelisim Özel Egitim ve Rehabilitasyon Merkezleri olan kurumlarimizin isminin önüne, 2006 yilinda Milli Egitim Bakanligina baglanmamizdan sonra kelimesi eklenmis ve Özel Hizli Gelisim Özel Egitim ve Rehabilitasyon Merkezleri adini almistir.

Bu isimle ilimizin güzide ilçeleri olan TURGUTLU-SALIHLI ve ALASEHIRDE SUBELERI OLAN MERKEZLERIMIZ ÖZEL GELISIM ÖZEL EGITIM VE SOSYAL HIZMETLER LIMITED SIRKETI' nin bünyesinde faaliyet göstermektedir. Bu sebepten dolayi merkezlerimizin degerli yöneticileri giriste sizlere öncelikle benim hitap etmemi uygun gördüler ve bende kendilerine bu inceliklerinden dolayi tesekkürlerimi sunuyorum.

Degerli ziyaretçiler; günümüzde hiçbir kurum kendi degerlerini olusturmadan ve olusturdugu degerleri toplumun deger yargilariyla bütünlestirmeden uzun süreli ayakta duramaz ve gelisimini tamamlayamadan yok olur. Bu gerçekten hareketle 1998 yilinda kurulan günümüze gelesiye kadar sürekli büyüyen ve sayginligiyla ilimizde-bölgemizde ve ülke genelinde alanimizda bizleri taniyan çevrelerde ve ailelerimizin gözünde saygin bir kurum olmanin hakli gururunu yasiyoruz. Burada yine; kurumlarimizi çalismalariyla yücelten, varliklariyla bize gün katan büyümesinde ve gelismesinde, özel egitim alaninda bir marka olmasinda ki en büyük faktörlerden birisi olan basta yöneticilerimiz olmak üzere tüm çalisanlarimiza tesekkürü bir borç biliyorum.

 

Flash Player Yükle Bilgisayarınızda flash player bulunamadı